JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €450
Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania
 • €450

Përshkrimi

Shpërndaj:
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje 1 tualet dhe nje verande te madhe me kopesht.Kati i 9 i nje pallati mhaft cilesor me ashensor te personalizuar vetem per katin e apartamentit. INFO:0695300573 CMIMI 450€/muaj www.alimobiliare.com

 • Adresa Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on October 15, 2021 at 2:39 pm
 • Cmimi: €450
 • Siperfaqe: 125 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 9
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €93,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE RESTORANT 4 STINET, VOLLGA, DURRES.

 • €93,000
4 Stinët, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €26,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €350/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €350/muaji
Rruga Taulantia Pallati nr. 1, 2001, Durrës, Albania
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €82,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE,PISTA KOSOVES,PLAZH,DURRES.

 • €82,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj