JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE RRUGA KUMINI,DURRES!

 • €280
Rruga Kumini, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE RRUGA KUMINI,DURRES!

Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • €280

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone.Kati i 8 i nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 5, 2021 at 1:54 pm
 • Cmimi: €280
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €140

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

 • €140
Pallati i Sportit
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE BAR RESTORANT ZANZI,PLAZH,DURRES.

 • €35,000
Bar Restorant Zanzi, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €30,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EMPIRE, PLAZH, DURRES.

 • €30,000
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €145

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 RRUGA MUJO ULQINAKU, DURRES.

 • €145
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj