JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE RRUGA KUMINIT,QENDER,DURRES.

 • €270
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE RRUGA KUMINIT,QENDER,DURRES.

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • €270

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon ,ndodhet ne katin e 9 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 30, 2022 at 12:25 pm
 • Cmimi: €270
 • Siperfaqe: 110 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 9
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €45,000

SHITET APARTAMENT 2+1 AFER SHKOLLES QEMAL MICI NE DURRES!

 • €45,000
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1, LAGJA 4, PRANE QENDRES SE GJUHEVE TE HUAJA , DURRES.

 • €77,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

 • €125
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €270

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BUSTIT TE AZEM HAJDARIT, QENDER, DURRES.

 • €270
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli