JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK RRG.KUMINI , DURRES.

 • €230
Rruga Kumini, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TEK RRG.KUMINI , DURRES.

Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • €230

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin 4 te nje pallati cilesor pa ashensor.

 • Adresa Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 25, 2022 at 11:19 am
 • Cmimi: €230
 • Siperfaqe: 83 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €57,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE UJESJELLESIT, DURRES.

 • €57,000
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €100,000

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €100,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €36,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH,DURRES!

 • €36,000
Rruga Qafe Bote, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €120,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT,DURRES.

 • €120,000
Port of Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj