JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 VOLLGA, DURRES.

 • €250
Vollga Promenade, Rruga Xhamia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 VOLLGA, DURRES.

Vollga Promenade, Rruga Xhamia, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues.

 • Adresa Vollga Promenade, Rruga Xhamia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 26, 2021 at 11:26 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €205/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRAN LULISHTES TE TRENIT DURRES!

 • €205/muaji
Rruga Drita e Diturise 7825, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, PRANE TATIM TAKSAVE , DURRES.

 • €350
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE QENDER, DURRES.

 • €300
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €92,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA, PRANE RESTORANT COLOMBIA, DURRES.

 • €92,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala