JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 VOLLGA,DURRES.

 • €300
W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 VOLLGA,DURRES.

W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2001

Detaje

Updated on February 20, 2024 at 3:07 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 6

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €82,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE,PISTA KOSOVES,PLAZH,DURRES.

 • €82,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €350

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 PRANE VILES SE ZOGUT, VOLLGA, DURRES.

 • €350
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €49,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE TREGUT TE MADH INDUSTRIAL, DURRES.

 • €49,000
Tregu i Madh Industrial, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €93,000

SHITET APARTAMENT 2+1 SUPER E MOBILUAR NE DURRES!

 • €93,000
Rruga Mujo Ulqinaku 62, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Apartament
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj