JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA, DURRES.

 • €500
Shëtitorja

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA, DURRES.

Shëtitorja
 • €500

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone .
Apartamenti ndodhet ne katin 11 te nje pallati 27 katesh teper cilesor me 2 ashensore .
Arredimi jo vetem kenaq nevojat funksionale, por eshte komod, i shendetshem , dhe shkon edhe pertej tyre, duke sjelle nje impakt direkt ne permiresimin e cilesise se jetes suaj.

 • Adresa Shëtitorja
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on July 25, 2022 at 11:37 am
 • Cmimi: €500
 • Siperfaqe: 130 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 11
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE MBIKALIMIT SHKOZET,DURRES.

 • €125
Rruga Lasgush Poradeci, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE POSTES, DURRES.

 • €400
Posta Shqiptare Durrës ZP Qendër - 2001, Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE VILA KORAL,PLAZH,DURRES

 • €250
Vila Koral, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ROYAL PLAZH, DURRES.

 • €250
Royal G Hotel and Spa, Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj