JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT TE SPORTIT, DURRES.

 • €245
Pallati i Sportit

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PALLATIT TE SPORTIT, DURRES.

Pallati i Sportit
 • €245

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 77m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.

 • Adresa Pallati i Sportit
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 23, 2021 at 8:07 am
 • Cmimi: €245
 • Siperfaqe: 77 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA, DURRES.

 • €450
Shëtitorja
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €72,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE PORTIT ME PAMJE NGA DETI, DURRES.

 • €72,000
Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €37,800

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH FIDANISHTES, DURRES.

 • €37,800
Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT TEK RRETH RROTULLIMI PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €300
Sheshi 26 Nentori, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala