JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 PRANE POLIKLINIKES, QENDER, DURRES.

 • €350
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 PRANE POLIKLINIKES, QENDER, DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €350

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim ose te dytin nga toka te nje pallati te ri me ashensor.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 5, 2022 at 10:47 am
 • Cmimi: €350
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €65,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE QENDRES , VOLLGA, DURRES.

 • €65,000
Vollga Promenade, Rruga Xhamia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €150

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL EMPIRE,PLAZH,DURRES.

 • €150
Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Shitur
 • €47,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 18, PERBALLE FUSHES SE RERES, DURRES!

 • €47,000
Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €220

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €220
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj