JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 , PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €500
Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 , PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • €500

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati cilesor me ashensor ne qender te Durresit.

 • Adresa Stacioni i trenit Durrës, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on November 14, 2022 at 2:06 pm
 • Cmimi: €500
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj
 • +355676745700

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET PER QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA E KUMINIT, DURRES.

 • €300
Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE ZJARRFIKSES,DURRES

 • €26,000
Tregu i Madh Industrial, Rruga Hysen Myshketa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €62,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €62,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €120,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE,QENDER, DURRES.

 • €120,000
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elis Xhaferraj
 • Elis Xhaferraj