JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 PRANE VILES SE ZOGUT, VOLLGA, DURRES.

 • €350
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 PRANE VILES SE ZOGUT, VOLLGA, DURRES.

Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • €350

Përshkrimi

Shpërndaj:
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100m². Organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor.

 • Adresa Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 9:46 am
 • Cmimi: €350
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €73,000

SHITET APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR PERBALLE DYQANIT ADIDAS, DURRES.

 • €73,000
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Shitur
 • €48,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PERBALLE BIG MARKET PLAZH, DURRES.

 • €48,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €47,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE STADIUMIT, LAGJA 18, DURRES.

 • €47,000
Rruga Kristo Sotiri, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €300

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PALLATI I SPORTIT, DURRES

 • €300
Pallati i Sportit
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj