JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE DETI,VOLLGA,DURRES.

 • €400
W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE DETI,VOLLGA,DURRES.

W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €400

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkon.Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati cilesor me ashensor.

 • Adresa W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2001

Detaje

Updated on February 18, 2023 at 8:08 am
 • Cmimi: €400
 • Siperfaqe: 144 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 10
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €220

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €220
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE PALLATIT TE SPORTIT,DURRES.

 • €250
Pallati i Sportit
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €270

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORIS SE POLICIS,DURRES.

 • €270
Drejtoria e Policisë Durrës, Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
Dhene me qera
 • €205

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 VOLLGA,DURRES.

 • €205
Shëtitorja
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli