JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE ZONEN CURRILA,DURRES!

 • €400
Aragosta Hotel & Restaurant, Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 NE ZONEN CURRILA,DURRES!

Aragosta Hotel & Restaurant, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €400

PĂ«rshkrimi

Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualete dhe 2 ballkone.Mobilim cilesor,ngrohje dhe ftohje qendrore etj.Kati i 1 banim i nje pallati cilesor.
INFO:đź“ž0695300573

 • Adresa Aragosta Hotel & Restaurant, Rruga Taulantia, DurrĂ«s, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku DurrĂ«s County

Detaje

Updated on July 25, 2020 at 1:33 pm
 • Cmimi: €400
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
€
€
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €250/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE CURRILA,DURRES!

 • €250/muaji
Rruga Currila 86, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €500/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA,DURRES!

 • €500/muaji
Rruga Taulantia Pallati nr. 1, 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 months ago
 • €400/muaji

JEPET ME QERA 1 KAT VILE TE RRUGICA KUMINI,DURRES!

 • €400/muaji
Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
Featured
 • €26,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL FLORIDA,PLAZH!

 • €26,000
Rruga Apulia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj