JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PERBALL TATIM TAKSAVE,DURRES!

 • €270/muaji
Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PERBALL TATIM TAKSAVE,DURRES!

Drejtoria e Tatimeve Durrës, Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €270/muaji

PĂ«rshkrimi

Apartamentj orgabizohet nga 1 dhome ndenje,3 dhoma gjumi,2 tualete dhe 3 ballkone.Jepet i mobiluar.Kati i 5 i nje pallati cilesor me ashensor.
INFO:đź“ž0695300573

 104 Shikime Total,  6 Shikime Sot

 • Adresa Drejtoria e Tatimeve DurrĂ«s, Rruga Egnatia, DurrĂ«s, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i DurrĂ«sit

Detaje

Updated on June 17, 2020 at 6:46 pm
 • Cmimi: €270/muaji
 • Siperfaqe: 125 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndjenje: 1

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €210/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 I PAMOBILUAR,DURRES!

 • €210/muaji
Rruga Ramazan Jella, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €230/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 STACIONI 1 PLAZH,DURRES!

 • €230/muaji
Shetitorja e Plazhit, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
 • €170/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE ISHRAJONI I POLICISE,DURRES!

 • €170/muaji
Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 months ago
Featured
 • €230/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA ,DURRES!

 • €230/muaji
Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndjenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 weeks ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj