JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE VILES SE ZOGUT,DURRES!

 • €250
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 PRANE VILES SE ZOGUT,DURRES!

Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Aparamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,1 dhome ndenje,2 tualet dhe 2 ballkone.Kati i 3 i nje vile buze rruge.Hapesire parkimi brenda ne oborr.

 • Adresa Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on June 29, 2021 at 11:40 am
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 140 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE ISH URT,DURRES.

 • €165
Ish Urt, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA AHMET DAKLI,LAGJA 17,DURRES.

 • €55,000
Rruga Ahmet Dakli, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GJYKATES, QENDER, DURRES.

 • €250
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 RRUGA HYSEN KERTUSHA, DURRES.

 • €42,000
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj