JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

 • €700
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 RRUGA TAULANTIA, VOLLGA, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €700

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone . Ndodhet ne vollga  nje zone mjaft te  frekuentuar . Apartamenti ofron nje panorame te mrekullueshme nga deti .

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 10:19 am
 • Cmimi: €700
 • Siperfaqe: 124 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 8
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €57,000

SHITET APARTAMENT 1+1 NE RRUGICEN KUMINI, QENDER, DURRES.

 • €57,000
Rruga M. Varoshi, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €190,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE COSTA DEL SOL, CURRILA, DURRES.

 • €190,000
Rruga Currila, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €42,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PISHAT E BUTA GOLEM,DURRES.

 • €42,000
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €80,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT ,DURRES.

 • €80,000
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj