JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 VOLLGA, DURRES.

 • €300
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1+2 VOLLGA, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 140m².  Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri cilesor me ashensor. Gjithashtu disponon nje pamje te mrekullueshme nga deti.

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 14, 2021 at 10:08 am
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 140 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 6
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €115,000

SHITET APARTAMENT 2+1+ VERANDE + GARAZHD PRANE ISH RAJONIT DURRES .

 • €115,000
Piceri 2 Engjejt, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago
Featured
 • €31,000

SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH DURRES!

 • €31,000
Rruga Porta e Detit 2001, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE GALAKTIK, DURRES.

 • €200
Galaktik, Rruga Adria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €67,000

SHITET APARTAMENT 3+1, PRANE KMY, MUZEUMI, DURRES.

 • €67,000
Muzeu i Deshmoreve dhe Salla e Relikeve te Luftes, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala