JEPET ME QERA APARTAMENT DUPLEX 3+1, RRUGA EGNATIA, DURRES.

 • €165
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT DUPLEX 3+1, RRUGA EGNATIA, DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €165

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 tarace.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 4, 2021 at 12:27 pm
 • Cmimi: €165
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3 dhe 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €86,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI,DURRES!

 • €86,000
Rruga Aleksander Goga 300, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
 • €57,000

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJA 18 , DURRES .

 • €57,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 month ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE URES DAJLANIT, PLAZH, DURRES.

 • €250
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE ISHRAJONI,DURRES!

 • €450
Rruga Andon Naçi 2001, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj