JEPET ME QERA APARTAMENT DUPLEX 3+1, RRUGA EGNATIA, DURRES.

 • €165
Rruga Egnatia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA APARTAMENT DUPLEX 3+1, RRUGA EGNATIA, DURRES.

Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • €165

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 tarace.

 • Adresa Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on June 4, 2021 at 12:27 pm
 • Cmimi: €165
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3 dhe 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €53,000

SHITET APARTAMENT 2+1 RRUGA EGNATIA, PRANE TATIM TAKSAVE ,DURRES.

 • €53,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €52,000

SHITET APARTAMENTI 1+1 PRANE BLUE STAR, DURRES.

 • €52,000
Blue Star, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago
 • €84,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE RESTORANT MAJESTIC GOLEM, DURRES.

 • €84,000
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE DREJTORISE SE POLICISE,DURRES.

 • €150
Drejtoria e Policisë Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj