JEPET ME QERA DITORE APARTAMENT 1+1 PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES,GOLEM,DURRES.

 • €60
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENT 1+1 PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES,GOLEM,DURRES.

Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • €60

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon pamje nga deti ndodhet ne katin e 2 te nje  pallati cilesor.

 • Adresa Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on June 28, 2021 at 7:38 am
 • Cmimi: €60
 • Siperfaqe: 69 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €60,000

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 PRANE KODRES SE VILES SE ZOGUT, DURRES.

 • €60,000
Vila e Mbretërore e Durrësit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
 • €110,000

SHITET APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI PRANE RROTES KUQE , PLAZH , DURRES.

 • €110,000
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago
 • €220/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 TE VALUTA,DURRES!

 • €220/muaji
Albtecom Durres, Rruga Ismail Beja, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €33,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE PELIKANIT PLAZH ,DURRES!

 • €33,000
Lagja-13, Rruga Pavaresia, Durrës 2008, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli