JEPET ME QERA GARSIONERE NE GOLEM,DURRES!

 • €250
golem, Durrës, Albania

JEPET ME QERA GARSIONERE NE GOLEM,DURRES!

golem, Durrës, Albania
 • €250

Përshkrimi

Shpërndaj:

Garsonierja organizohet nga nje siperfaqe 55 m2 , eshte e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme . Ndodhet ne katin e trete te nje pallati cilesor me ashensor , dhe jepet me qera deri ne muajin qershor .

 • Adresa golem, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 29, 2023 at 2:50 pm
 • Cmimi: €250
 • Siperfaqe: 55 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Garsoniere
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €150

JEPET ME QERA GARSIONERE NE PLAZH,DURRES!

 • €150
Beach of Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Garsoniere
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €20,000

SHITET GARSONIERE PRANE RESORT DIAMMA RESORT SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €20,000
Diamma Resort, Rruga Kompleksit, Golem, Albania
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garsoniere
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €100

JEPET ME QERA GARSONIERE PRANE HOTEL FLORIDES PLAZH , DURRES.

 • €100
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garsoniere
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €150

JEPET ME QERA GARSONIERE PRANE VILA KORAL PLAZH, DURRES.

 • €150
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Garsoniere
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj