JEPET ME QERA GARSONIERE DUPLEX VIJE E PARE , PRANE HOTEL AMARA, DURRES

 • €330
Plazhi "Durrës", Durrës, Albania

JEPET ME QERA GARSONIERE DUPLEX VIJE E PARE , PRANE HOTEL AMARA, DURRES

Plazhi "Durrës", Durrës, Albania
 • €330

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 35 m/2, organizohet ne dhome gjumi, dhome ndenje bashke me kuzhinen dhe tualet, arredimi bashkekohor i sapo perfunduar, pozicionohet ne vije te pare 15 metra nga deti.

 • Adresa Plazhi "Durrës", Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 16, 2024 at 9:26 am
 • Cmimi: €330
 • Siperfaqe: 35 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Duplex
 • Statusi: Me Qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €225,000

SHITET DUPLEX 2+1, PLAZH, DURRES.

 • €225,000
Plazhi "Durrës", Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Duplex
Detaje
4 months ago
Per Shitje
 • €117,000

SHITET DUPLEX 3+1+2 PRANE KOPSHTIT SOTIR NOKA, DURRES.

 • €117,000
Kopshti Sotir Noka, Rruga Shoqeria Bashkimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Duplex
Detaje
2 years ago
Shitur
 • I DISKUTUESHEM

SHITET SUPER DUPLEX PRANE PALLATIT TE SPORTIT, DURRES.

 • I DISKUTUESHEM
Ramazan Njala Sports Complex, Rruga e Dëshmorëve, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 4
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Duplex
Detaje
4 years ago
Per Shitje
 • €140,000

SHITET DUPLEX 3+2 RRUGA EGNATIA,DURRES.

 • €140,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Duplex
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi