JEPET ME QERA GARSONIERE ME MUNDESI MOBILIMI PRANE UKD , DURRES.

 • €125
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

JEPET ME QERA GARSONIERE ME MUNDESI MOBILIMI PRANE UKD , DURRES.

Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • €125

Përshkrimi

Shpërndaj:

Garsonierja organizohet ne 1 dhome 50 m², 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 3 katesh.

 • Adresa Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania

Detaje

Updated on March 31, 2021 at 2:22 pm
 • Cmimi: €125
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Garsoniere
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Xheni Meta
 • Xheni Meta
 • +355693768162+355693768162

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €21,000

SHITET GARSONIERE PRANE MIAMI BEACH 2, GOLEM, DURRES.

 • €21,000
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Garsoniere
Detaje
6 months ago

JEPEN ME QERA GARSONIERE , PRANE RROTES SE KUQE , PLAZH, DURRES.

 • €125
Rruga Rrota e Kuqe, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garsoniere
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA GARSIONERE NE PLAZH,DURRES!

 • €150
Beach of Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Garsoniere
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA GARSONIERE PRANE ROYAL G, PLAZH, DURRES.

 • €200
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garsoniere
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Xheni Meta
 • Xheni Meta