JEPET ME QERA GARSONIERE PRANE HOTEL ROYAL G PLAZH, DURRES.

 • €110
Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania

JEPET ME QERA GARSONIERE PRANE HOTEL ROYAL G PLAZH, DURRES.

Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania
 • €110

Përshkrimi

Shpërndaj:

Garsonieria ndodhet ne katin 1 te nje pallati cilesor, organizohet ne 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientim i favorshem dhe ndricim natyal.

 • Adresa Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2001

Detaje

Updated on October 21, 2021 at 8:53 am
 • Cmimi: €110
 • Siperfaqe: 37 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Garsoniere
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET PER QERA GARSONIERE PRANE ROYAL G PLAZH, DURRES.

 • €110
Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Garsoniere
Detaje
3 weeks ago
 • Contact for price

JEPET ME QERA GARSONIERE NE BLLOKUN REZIDENCIAL PLEPA,DURRES!

 • Contact for price
SH4, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garsoniere
Detaje
1 year ago
 • €19,000

SHITET GARSONIERE MBRAPA SHKOLLES BAJRAM CURRI, PLAZH, DURRES.

 • €19,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Garsoniere
Detaje
10 months ago

JEPET ME QERA GARSIONERE NE PLAZH,DURRES!

 • €150
Beach of Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Garsoniere
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini