JEPET ME QERA GARZONIERE DUPLEX 1+1, SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI, DURRES.

 • €230
Shëtitorja "Vollga", Durrës, Albania

JEPET ME QERA GARZONIERE DUPLEX 1+1, SHKOLLES GJERGJ KASTRIOTI, DURRES.

Shëtitorja "Vollga", Durrës, Albania
 • €230

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 65 m2, dhome ndenje bashke me kuzhinen, dhome gjumi, tualet dhe vend parkimi.

 • Adresa Shëtitorja "Vollga", Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on February 8, 2024 at 1:53 pm
 • Cmimi: €230
 • Siperfaqe: 65 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €75,000

EXLUSIVE SHITET AMBIENT BIZNESI,PRANE KAZAZIT,DURRES.

 • €75,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago
Me Qera
 • €500

JEPET ME QERA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE DETI VOLLGA,DURRES.

 • €500
W Vollga Lounge Bar, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PRANE HOTEL DOLCE VITA, GOLEM, DURRES.

 • €125
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
4 years ago
Shitur
 • €44,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ISH FABRIKA BUKES , DURRES .

 • €44,000
Rruga Abaz Çelkupa, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi