JEPET ME QERA GASONIERE, PRANE GJYKATES, QENDER, DURRES.

 • €180
Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania

JEPET ME QERA GASONIERE, PRANE GJYKATES, QENDER, DURRES.

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • €180

Përshkrimi

Shpërndaj:

Gasonierja organizohet ne 1 dhome,1 kuzhine dhe 1 banjo.

 • Adresa Gjykata e Rrethit Gjyqësor Durrës, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on May 18, 2021 at 1:30 pm
 • Cmimi: €180
 • Siperfaqe: 45 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €43,000

SHITET APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART.SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €43,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART,SHKEMBI KAVAJES,DURRES.

 • €220
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago
 • €50,000

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 PRANE UJSJELLSIT ,DURRES !

 • €50,000
Rruga Dalip Peza 2001, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE VILES KORAL, PLAZH , DURRES.

 • €55,000
Rruga Pavaresia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
6 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala