JEPET ME QERA GODINE BIZNESI, PLAZH, DURRES.

 • i diskutueshem
Plazh durres, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA GODINE BIZNESI, PLAZH, DURRES.

Plazh durres, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • i diskutueshem

Përshkrimi

Shpërndaj:

Objekti disponon 8 apartamente 1+1, parking me kapacitet deri ne 10 makina, godina sapo eshte restauruar dhe arreduar nga fillimi.

 • Adresa Plazh durres, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on January 18, 2024 at 4:00 pm
 • Cmimi: i diskutueshem
 • Siperfaqe: 800 m²
 • Dhoma Gjumi: 8
 • Tualete: 8
 • Viti Ndërtimit: 2023
 • Tipi: Bllok Apartamentesh
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4 kate
 • Dhoma Ndenje: 8

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi