JEPET ME QERA KAPANON AUTOSTRADA DURRES-TIRANE.

 • €6,000
Dekoll Shpk, Durrës, Albania

JEPET ME QERA KAPANON AUTOSTRADA DURRES-TIRANE.

Dekoll Shpk, Durrës, Albania
 • €6,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Siperfaqja totale e truallit eshte 3000 m² , ku 2800 m² eshte kapanoni  Eshte i shfrytezueshem per biznese te ndryshme . Zona eshte nga me industrialet dhe banimit ne Durres. Parametrat e kapanonit jane me standarte te larta.Ndodhet buze autostrade.

 • Adresa Dekoll Shpk, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on December 10, 2021 at 10:15 am
 • Cmimi: €6,000
 • Siperfaqe: 3000 m²
 • Tualete: 10
 • Tipi: Kapanon
 • Statusi: Dhene me qera

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €830/muaji

JEPET ME QERA KAPANON PRANE PORTIT DURRES!

 • €830/muaji
Rruga Pavaresia 1, Durrës, Albania
 • Kapanon
Detaje
3 years ago
 • CMIMI SIPAS KERKESES

JEPET ME QERA KAPANON NE SHKALLNUR, PLEPA, DURRES.

 • CMIMI SIPAS KERKESES
Plepa hill, SH56, Durrës, Albania
 • Kapanon
Detaje
2 years ago
 • €750/muaji

JEPET ME QERA KAPANON NE SHKOZET,DURRES!

 • €750/muaji
Rruga Bajram Tusha l14, Durrës 2001, Albania
 • Kapanon
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli