JEPET ME QERA KAPANON NE SHKALLNUR, PLEPA, DURRES.

 • CMIMI SIPAS KERKESES
Plepa hill, SH56, Durrës, Albania

JEPET ME QERA KAPANON NE SHKALLNUR, PLEPA, DURRES.

Plepa hill, SH56, Durrës, Albania
 • CMIMI SIPAS KERKESES

Përshkrimi

Shpërndaj:

Kapanoni organizohet ne 2 kate dhe ka nje siperfaqe prej 3000 m². Jepet me qera me mundesi ndarjeje.

 • Adresa Plepa hill, SH56, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on May 5, 2021 at 7:34 am
 • Cmimi: CMIMI SIPAS KERKESES
 • Siperfaqe: 3000 m²
 • Tipi: Kapanon
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €750/muaji

JEPET ME QERA KAPANON NE SHKOZET,DURRES!

 • €750/muaji
Rruga Bajram Tusha l14, Durrës 2001, Albania
 • Kapanon
Detaje
1 year ago
 • €830/muaji

JEPET ME QERA KAPANON PRANE PORTIT DURRES!

 • €830/muaji
Rruga Pavaresia 1, Durrës, Albania
 • Kapanon
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj