JEPET ME QERA KAPANON NE SHKOZET,DURRES!

 • €750/muaji
Rruga Bajram Tusha l14, Durrës 2001, Albania

JEPET ME QERA KAPANON NE SHKOZET,DURRES!

Rruga Bajram Tusha l14, Durrës 2001, Albania
 • €750/muaji

Përshkrimi

Shpërndaj:
Ndodhet brenda nje kompleksi kapanonesh i cili ka nje terren mjaft te pershtatshem per hyrjen dhe daljen e mjeteve te medha te transportit per ngarkim-shkarkim mallrash.Pozicion mjaft i favorshem buze rruge dhe prane rrethrotullimit te shkozetit qe ben daljen ne autostraden DURRES-TIRANE.(10min larg Portit) INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Bajram Tusha l14, Durrës 2001, Albania
 • Qyteti Durres
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on October 1, 2020 at 11:55 am
 • Cmimi: €750/muaji
 • Siperfaqe: 500 m²
 • Tipi: Kapanon
 • Statusi: Pronotuar

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • CMIMI SIPAS KERKESES

JEPET ME QERA KAPANON NE SHKALLNUR, PLEPA, DURRES.

 • CMIMI SIPAS KERKESES
Plepa hill, SH56, Durrës, Albania
 • Kapanon
Detaje
8 months ago
 • €830/muaji

JEPET ME QERA KAPANON PRANE PORTIT DURRES!

 • €830/muaji
Rruga Pavaresia 1, Durrës, Albania
 • Kapanon
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj