JEPET ME QERA KAPANON PRANE BRUNES XHAFZOTAJ, DURRES.

 • €6,000
Xhafzotaj, Albania

JEPET ME QERA KAPANON PRANE BRUNES XHAFZOTAJ, DURRES.

Xhafzotaj, Albania
 • €6,000

Përshkrimi

Shpërndaj:

Siperfaqja totale e truallit eshte 3000 m² , ku 1200 m² eshte kapanoni dhe 1800 m² esht pjese e lire. Eshte i shfrytezueshem per biznese te ndryshme . Zona eshte nga me industrialet dhe banimit ne Durres. Parametrat e kapanonit jane me standarte te larta.

 • Adresa Xhafzotaj, Albania
 • Qyteti Xhafzotaj
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on September 13, 2021 at 11:09 am
 • Cmimi: €6,000
 • Siperfaqe: 3000 m²
 • Tipi: Ambient Biznesi
 • Statusi: Me Qera

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €1,300,000

SHITET KAPANON, RRUGA NACIONALE SHIJAK-DURRES, PRANE BRUNES.

 • €1,300,000
Xhafzotaj, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 month ago
 • €53,000

SHITET AMBJENT BIZNESI PRANE KRYQIT TE KUQ,DURRES!

 • €53,000
Rruga Mujo Ulqinaku 1610, Durrës, Albania
 • Ambient Biznesi
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI,LAGJA 8 PRANE DEGES SE POLICISE, DURRES

 • €250
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
8 months ago
 • €24,000

SHITET AMBIENT BIZNESI PRANE ISH RAJONIT TE POLICISE, DURRES.

 • €24,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Ambient Biznesi
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini