JEPET ME QERA KAPANON, SEKTOR RINIA, DURRES.

 • €5,500
Sektor rinia durres, Durrës, Albania

JEPET ME QERA KAPANON, SEKTOR RINIA, DURRES.

Sektor rinia durres, Durrës, Albania
 • €5,500

Përshkrimi

Shpërndaj:

Kapanoni eshte i sapo perfunduar, 6000 m2 te brendshme dhe 130000 m2 hapesire shesh dhe rruge, me dokumentacion te rregullt mund te perdoret per shumllojshmeri biznesesh.

 • Adresa Sektor rinia durres, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on July 4, 2024 at 9:32 am
 • Cmimi: €5,500
 • Siperfaqe: 6000 m²
 • Tualet: 1
 • Viti Ndërtimit: 2024
 • Tipi: Kapanon
 • Statusi: Me Qera

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €500
Dhene me qera
 • CMIMI SIPAS KERKESES

JEPET ME QERA KAPANON NE SHKALLNUR, PLEPA, DURRES.

 • CMIMI SIPAS KERKESES
Plepa hill, SH56, Durrës, Albania
 • Kapanon
Detaje
4 years ago
Me Qera
 • €3,300

JEPET ME QERA KAPANON SEKTOR RINIA, DURRES.

 • €3,300
Sektori Rinia, Albania
 • Kapanon
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €830/muaji

JEPET ME QERA KAPANON PRANE PORTIT DURRES!

 • €830/muaji
Rruga Pavaresia 1, Durrës, Albania
 • Kapanon
Detaje
4 years ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi