JEPET ME QERA KAPANON SEKTOR RINIA, DURRES.

 • €3,300
Sektori Rinia, Albania

JEPET ME QERA KAPANON SEKTOR RINIA, DURRES.

Sektori Rinia, Albania
 • €3,300

Përshkrimi

Shpërndaj:

📐 1730m² (7400m² total)
🔑 Kati 0
Zona eshte nga me industrialet dhe banimit ne Durres.
Parametrat e kapanonit jane me standarte te larta.
Kapanoni eshte bere me leje ndertimi.

 • Adresa Sektori Rinia, Albania
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on August 26, 2022 at 9:41 am
 • Cmimi: €3,300
 • Siperfaqe: 7400 m²
 • Tipi: Kapanon
 • Statusi: Me Qera

Vecori

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • CMIMI SIPAS KERKESES

JEPET ME QERA KAPANON NE SHKALLNUR, PLEPA, DURRES.

 • CMIMI SIPAS KERKESES
Plepa hill, SH56, Durrës, Albania
 • Kapanon
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA KAPANON AUTOSTRADA DURRES-TIRANE.

 • €6,000
Dekoll Shpk, Durrës, Albania
 • Tualete: 10
 • Kapanon
Detaje
1 year ago
 • €750/muaji

JEPET ME QERA KAPANON NE SHKOZET,DURRES!

 • €750/muaji
Rruga Bajram Tusha l14, Durrës 2001, Albania
 • Kapanon
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj