JEPET ME QERA KATI I 1 E NJE SHTEPI PRIVATE,PRANE SHKOLLES NEIM BABAMETO,SPITALLE,DURRES.

 • €100
Spitallë Qendër, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

JEPET ME QERA KATI I 1 E NJE SHTEPI PRIVATE,PRANE SHKOLLES NEIM BABAMETO,SPITALLE,DURRES.

Spitallë Qendër, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €100

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shtepia organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,2dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhet prane shkolles Neim Babameto,Spitalle.

 • Adresa Spitallë Qendër, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on May 7, 2022 at 9:45 am
 • Cmimi: €100
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €168,000

SHITET APARTAMENT 3+1 PRANE BAR OSLO , VOLLGA , DURRES.

 • €168,000
Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €60,000

SHITET APARTAMENT 1+1 ILIRIA PLAZH,DURRES.

 • €60,000
Plazh, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago
 • €69,000

APARTAMENT 1+1+2 PRANE PRESTIG RESORT GOLEM,DURRES.

 • €69,000
Prestige Resort, Kavajë, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 week ago
 • €49,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SHKOLLES NAIM FRASHERI, DURRES.

 • €49,000
Naim Frashëri High School, Rruga Ahmet Ramzoti, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli