JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE VILE PRANE URES SE DAJLANIT,DURRES

 • €220
Ura e Dajlanit, Durrës, Albania

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE VILE PRANE URES SE DAJLANIT,DURRES

Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • €220

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi , tualet dhe 1 ballkon.Nodhet ne katin e dyte te nje vile prane Ures Se Dajlanit,Durres.

 • Adresa Ura e Dajlanit, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on October 13, 2022 at 2:39 pm
 • Cmimi: €220
 • Siperfaqe: 60 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €125

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE,SHKOLLES QEMAL MICI,DURRES

 • €125
Shkolla
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago
Shitur
 • €39,500

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL ANTALYA PLAZH, DURRES.

 • €39,500
Hotel Antalya, SH4, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €200

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE URES SE DAJLANIT PLAZH,DURRES.

 • €200
Palace Hotel & Spa Durrës, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €60

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENT 1+1 PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES,GOLEM,DURRES.

 • €60
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli