JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE VILE QENDER,DURRES.

 • €300
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania

JEPET ME QERA KATI I 2 I NJE VILE QENDER,DURRES.

Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon.Nodhet ne katin e 2 te nje vile ne qender te qytetit.

 • Adresa Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 19, 2022 at 2:58 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualete: 2
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 2
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355695300573+355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Per Shitje
 • €220,000

SHITET VILE 2 KATESHE , LAGJA 4, DURRES.

 • €220,000
Rruga Egnatia, Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Garazh: 1
 • Vile
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €155,000

SHITET VILE 2 KATESHE+TRUALL SHKALLNUR,DURRES .

 • €155,000
Shkallnur, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Vile
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €250,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE PLAZH DURRES!

 • €250,000
Plazh, Durrës, Albania
 • Krevate: 13
 • Tualete: 13
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €370

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE NE VOLLGA, PRANE HOTEL ARVI, DURRES.

 • €370
Hotel Arvi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli