JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE SHTEPIE PRIVATE PRANE STADIUMIT, DURRES.

 • €300
Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE SHTEPIE PRIVATE PRANE STADIUMIT, DURRES.

Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shtepia organizohet ne nje dhome ndenje te vecuar nga kuzhina, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe oborri i cili mund te perdoret si vend parkimi. Ndodhet ne nje zone te qete te qytetit.

 • Adresa Stadiumi "Niko Dovana", Rruga Paskal Prodani, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on August 31, 2023 at 12:28 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 100 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Amantia Popoci
 • Amantia Popoci
 • +355695341390

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €180

JEPET ME QERA KATI I 3 I NJE SHTEPIE PRIVATE,LAGJA 18,DURRES.

 • €180
Spitalle Qender, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €120,000

SHITET SHTEPI PRIVATE KATI I 2 2+1+ AMBIENT BIZNESI , PRANE TREGUT FRUTA PERIME NISHTULLA.DURRES.

 • €120,000
Tratori Nishtulla, Rruga Lidhja Shqiptare e Prizrenit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €100,000

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE QERRET,DURRES.

 • €100,000
Qerret, Durrës, Albania
 • Krevate: 8
 • Tualete: 4
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Shtepi
Detaje
2 years ago
Shitur
 • €120,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE KAZAZIT, DURRES.

 • €120,000
Rruga Mujo Ulqinaku, Durrës, Albania
 • Shtepi
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Amantia Popoci
 • Amantia Popoci