JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE NE VOLLGA, PRANE HOTEL ARVI, DURRES.

 • €370
Hotel Arvi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE NE VOLLGA, PRANE HOTEL ARVI, DURRES.

Hotel Arvi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €370

Përshkrimi

Shpërndaj:

Vila organizohet ne 3 kate, ne te cilen kati 1 organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 verande.
E mobiluar ne menyre bashkohore.
Disponon sinjal alarmi dhe sistem kamerash. Vila esht e perqendruar shume prane shetitores Taulantia.

 • Adresa Hotel Arvi, Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County
 • Zip 2000

Detaje

Updated on October 21, 2021 at 8:53 am
 • Cmimi: €370
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualete: 2
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €125,000

SHITET VILE 3 KATESHE , RRUGA MBRETI PIRRO ,DURRES!

 • €125,000
Rruga Mbreti Pirro, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Vile
Detaje
1 year ago
 • €250,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE KENETE, DURRES.

 • €250,000
Keneta e Durresit, Albania
 • Vile
Detaje
7 months ago
 • I DISKUTUESHEM

SHITET VILE 3 KATESHE,PRANE HOTEL VILLA PASCUCCI,PLEPA,DURRES .

 • I DISKUTUESHEM
Arapaj plepa, SH56, Durrës, Albania
 • Krevate: 12
 • Tualete: 6
 • Dhoma Ndenje: 3
 • Vile
Detaje
6 months ago
 • €180,000

SHITET VILE 2 KATESHE , RRUGA ASTI GOGOLI, SHKOZET, DURRES .

 • €180,000
Rruga Asti Gogoli, Durrës, Albania
 • Krevate: 5
 • Tualete: 4
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Vile
Detaje
9 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini