JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE PRANE ZJARRFIKESES,DURRES.

 • €400
Zjarrfikesja Durres

JEPET ME QERA KATI I PARE I NJE VILE PRANE ZJARRFIKESES,DURRES.

Zjarrfikesja Durres
 • €400

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Vila ndodhet ne nje zone te qete dhe disponon vend parkimi.

 • Adresa Zjarrfikesja Durres
 • Qyteti Durres

Detaje

Updated on October 17, 2022 at 5:02 pm
 • Cmimi: €400
 • Siperfaqe: 85 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €55,000

SHITET APARTAMENT 2+1 LAGJA 5 PRANE ISH RAJONIT,DURRES.

 • €55,000
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Shitur
 • €63,000

SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE FLAGSHIP CENTER, DURRES.

 • €63,000
Flagship Center - Durrës, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 years ago
Dhene me qera
 • €250

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE UJESJELLSIT,LAGJA 17,DURRES.

 • €250
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago
Per Shitje
 • €70,000

SHITET APARTAMENT 3+1+GARAZHD PRANE HOTEL ANTALYA,PLAZH,DURRES.

 • €70,000
Hotel Antalya, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj