JEPET ME QERA MAGAZINE 2 KATESHE PRANE PORTIT, DURRES!

 • €700/muaji
SH4 1, Durrës, Albania

JEPET ME QERA MAGAZINE 2 KATESHE PRANE PORTIT, DURRES!

SH4 1, Durrës, Albania
 • €700/muaji

Përshkrimi

Disponon 200 m2 per secilin kat,ku i pari eshte me tre qepena me hapsira per ngarkim shkarkim te mallarave te ndryshem,me shkall me vete,ashensor industrial,me tre tualete,me transformator 20 mije kW,me shesh 1000 m2,i pershtatshem per fasoneri dhe aktivitete te tjera.
INFO:0695300573

 12 Shikime Total,  2 Shikime Sot

 • Adresa SH4 1, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Zona Shkozet
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 15, 2020 at 3:05 pm
 • Cmimi: €700/muaji
 • Tipi: Magazina
 • Statusi: Me Qera

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €950,000

SHITET KOMPLEKS MAGAZINASH NE SHKOZET,DURRES!

 • €950,000
Rruga Vaçe Zela 783, Durrës, Albania
 • Magazina
Detaje
2 months ago
 • €300/muaji

JEPET ME QERA MAGAZINE 2 KATESHE PRANE PORTIT,DURRES!

 • €300/muaji
Rruga Pavaresia 1, Durrës, Albania
 • Magazina
Detaje
2 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj