JEPET ME QERA MAGAZINE 2 KATESHE PRANE PORTIT,DURRES!

 • €300/muaji
Rruga Pavaresia 1, Durrës, Albania

JEPET ME QERA MAGAZINE 2 KATESHE PRANE PORTIT,DURRES!

Rruga Pavaresia 1, Durrës, Albania
 • €300/muaji

Përshkrimi

Kati i pare 200m2 ka 2 qepena qe jane te pershtatshme per te lejuar mjetet e transportit te hyjne ne magazine.Disponon nje zyre , nje tualet , ambient parkimi. Kati i dyte magazine 90 m2 me 2 tualete dhe verande 100 m2 .
INFO:0695300573

 • Adresa Rruga Pavaresia 1, Durrës, Albania
 • Qyteti Qarku i Durrësit
 • Zona Shkozet
 • Shteti Shqiperi

Detaje

Updated on June 12, 2020 at 2:33 pm
 • Cmimi: €300/muaji
 • Tipi: Magazina
 • Statusi: Me Qera

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • 0695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA MAGAZINE TE FUSHA E RERES,DURRES!

 • €350
Rruga Erzeni, Durrës, Albania
 • Magazina
Detaje
4 weeks ago
 • €700/muaji

JEPET ME QERA MAGAZINE 2 KATESHE PRANE PORTIT, DURRES!

 • €700/muaji
SH4 1, Durrës, Albania
 • Magazina
Detaje
3 months ago
 • €950,000

SHITET KOMPLEKS MAGAZINASH NE SHKOZET,DURRES!

 • €950,000
Rruga Vaçe Zela 783, Durrës, Albania
 • Magazina
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj