JEPET ME QERA PER STUDENT APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT, DURRES.

 • €200
Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania

JEPET ME QERA PER STUDENT APARTAMENT 2+1 PRANE MUZEUMIT, DURRES.

Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • €200

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.

Ndodhet ne katin e peste dhe te fundit te nje pallati ekzistues prane rruges kryesore.

Apartamenti jepet vetem per studente.

 • Adresa Muzeu i Dëshmorëve dhe Salla e Relikeve të Luftës, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 13, 2021 at 4:27 pm
 • Cmimi: €200
 • Siperfaqe: 85 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 5
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Uendi Sala
 • Uendi Sala
 • +355685520215+355685520215

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE BASHKISE, DURRES.

 • €230
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €58,000

SHITET APARTAMENT 3+1 RRUGA HYSEN KERTUSHA, DURRES.

 • €58,000
Rruga Hysen Kertusha, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €35,000

SHITET APARTAMENT 1+1 , PRANE BAR RIGELS, PLAZH DURRES!

 • €35,000
Bar Pasticeri Rigelsi, Durrës, Albania
 • Apartament
Detaje
1 year ago
 • €77,000

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI , PRANE VILES ZOGUT, DURRES.

 • €77,000
Vila e Zogut, Rruga Kont Urani, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Uendi Sala
 • Uendi Sala