JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 2+1+2, BULEVARD MBRAPA AKULLORE BLLACA, DURRES

 • €650
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 2+1+2, BULEVARD MBRAPA AKULLORE BLLACA, DURRES

Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • €650

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 120 m/2, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 verande, shtepia eshte 1 kateshe disponon mobilim te ri dhe panel diellor.

 • Adresa Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 22, 2024 at 9:56 am
 • Cmimi: €650
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Me Qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Shitur
 • €35,000

SHITET SHTEPI PRIVATE 1 KATESHE KENETE,DURRES.

 • €35,000
Ish keneta, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
2 years ago
Dhene me qera
 • €170

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1, PLAZH ILIRIA.

 • €170
Plazhi
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
8 months ago
Per Shitje
 • €90,000

SHITET SHTEPI PRIVATE,PRANE DREJTORISE SE POLICIS,DURRES.

 • €90,000
Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 2
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Me Qera
 • €500

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 1+2, PRANE BASHKISE, DURRES.

 • €500
Bashkia Durrës (Durrës City Hall), Sheshi Liria, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Shtepi
Detaje
7 months ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi