JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE ME OBORR 2+1, MBRAPA BLUE STAR, DURRES

 • €300
Durrës, Albania

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE ME OBORR 2+1, MBRAPA BLUE STAR, DURRES

Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Ambjenti organizohet ne 90 metra ndertim dhe 350 metra truall oborr, 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 1 tualet.

 • Adresa Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on April 11, 2024 at 3:45 pm
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Me Qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi
 • +355698007000

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Me Qera
 • €650

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 2+1+2, BULEVARD MBRAPA AKULLORE BLLACA, DURRES

 • €650
Bulevardi Dyrrah, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
2 months ago
Per Shitje
 • €165,000

SHITET VILE 3 KATESHE QENDER, SHIJAK.

 • €165,000
Shijak, Albania
 • Krevate: 4
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 3
 • Shtepi
Detaje
3 years ago
Per Shitje
 • €150,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE KODRES SE KUAJVE,DURRES .

 • €150,000
Kodra e Kuajve, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
10 months ago
Per Shitje
 • €170,000

SHITET SHTEPI PRIVATE+ TRUALL, ARAPAJ, DURRES.

 • €170,000
Arapaj, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Redi Kerniqi
 • Redi Kerniqi