JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE, TEK CEZMA E FERRES, DURRES.

 • €210
Rruga Isuf Ferra, Durrës, Albania

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE, TEK CEZMA E FERRES, DURRES.

Rruga Isuf Ferra, Durrës, Albania
 • €210

Përshkrimi

Shpërndaj:

Shtepia organizohet ne nje dhome ndenje bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe veranden. Shtepia disponon vend per parkim.

 • Adresa Rruga Isuf Ferra, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit

Detaje

Updated on September 13, 2022 at 2:22 pm
 • Cmimi: €210
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Me Qera
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj
 • +355675551050

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €75,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE FABRIKES SE MIELLIT TIRANA, KENETE, DURRES.

 • €75,000
Rruga Rinia Durrsake, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
8 months ago
 • €145,000

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE PISHAVE TE BUTA, GOLEM, DURRES.

 • €145,000
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
6 months ago

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE , SIPER GJYKATES , RRUGA DESHMORET E STANIT ,DURRES .

 • €140
Rruga Deshmoret e Stanit, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
2 years ago
 • I DISKUTUESHEM

SHITET SHTEPI PRIVATE + TRUALL, SUKTH I RI,DURRES.

 • I DISKUTUESHEM
Sukth i Ri, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Altin Ahmetaj
 • Altin Ahmetaj