JEPET PER QERA GARSONIERE PRANE ROYAL G PLAZH, DURRES.

 • €110
Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania

JEPET PER QERA GARSONIERE PRANE ROYAL G PLAZH, DURRES.

Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania
 • €110

Përshkrimi

Shpërndaj:

Garsonieria organizohet ne 1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Ofron ndricim natyral gjate gjithe dites.

 • Adresa Royal G Hotel and Spa, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Durrësit
 • Zip 2001

Detaje

Updated on October 21, 2021 at 8:51 am
 • Cmimi: €110
 • Siperfaqe: 40 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Garsoniere
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA GARSONIERE PRANE ROYAL G, PLAZH, DURRES.

 • €200
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garsoniere
Detaje
4 months ago
 • €21,000

SHITET GARSONIERE PRANE MIAMI BEACH 2, GOLEM, DURRES.

 • €21,000
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Garsoniere
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA GARSONIERE ME MUNDESI MOBILIMI PRANE UKD , DURRES.

 • €125
Ujësjellës Kanalizime Durrës, Rruga Dalip Peza, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Garsoniere
Detaje
7 months ago
 • €20,000

SHITET GARSONIERE PRANE RESORT DIAMMA RESORT SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €20,000
Diamma Resort, Rruga Kompleksit, Golem, Albania
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garsoniere
Detaje
3 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini