JEPET PER QERA KATI 3 I NJE VILE NE VOLLGA, DURRES.

 • €470
 • €450
Rruga Taulantia, Durrës, Albania

JEPET PER QERA KATI 3 I NJE VILE NE VOLLGA, DURRES.

Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • €470
 • €450

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ndodhet ne katin 3 te nje vile private me pamje nga deti.
Ndodhet shume prane shetitores Taulantia .

 • Adresa Rruga Taulantia, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on December 30, 2021 at 11:19 am
 • Cmimi: €470
 • Siperfaqe: 120 m²
 • Land Area: 0 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualete: 2
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE MAGAZINES SE MIELLIT TIRANA, KENETE, DURRES.

 • €150
Rruga Vellazerimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
5 months ago
 • €250/muaji

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PLEPA,DURRES!

 • €250/muaji
SH4, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1, LAGJA 6 PRANE ISH RAJONIT, DURRES.

 • €165
Rruga Kasem Durresi, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

JEPET ME QERA APARTAMENT TEK RRETH RROTULLIMI PRANE STACIONIT TE TRENIT, DURRES.

 • €300
Sheshi 26 Nentori, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
2 years ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini