JEPET PER QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA E KUMINIT, DURRES.

 • €270
Rruga Kumini, Durrës, Albania

JEPET PER QERA KATI 3 I NJE VILE TEK RRUGA E KUMINIT, DURRES.

Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • €270

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamenti organizohet ne 1 dhome ndenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 3 te 1 vile private , ka orientim te favorshem dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.

 • Adresa Rruga Kumini, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on December 27, 2021 at 1:42 pm
 • Cmimi: €270
 • Siperfaqe: 90 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 3
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €43,000

SHITET APARTAMENT 1+1 HOTEL BLEART.SHKEMBI I KAVAJES,DURRES.

 • €43,000
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago
 • €28,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE SHKOLLES EFTALI, KOCI,DURRES.

 • €28,000
Eftali Koci, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
12 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 MBRAPA BIG MARKET, PLAZH, DURRES.

 • €125
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
10 months ago

SHITEN APARTAMENTE 1+1 PRANE PISHAVE TE BUTA,DURRES.

 • €550
Rruga Skënderbeu, Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Apartament
Detaje
8 months ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini