JEPET PER QERA KATI I KATERT I NJE VILE 3+1 PRANE PISHAVE TE BUTA GOLEM, DURRES.

 • €300
Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania

JEPET PER QERA KATI I KATERT I NJE VILE 3+1 PRANE PISHAVE TE BUTA GOLEM, DURRES.

Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • €300

Përshkrimi

Shpërndaj:

Vila organizohet ne 4 kate, ne te cilen kati 4 organizohet ne 1 dhome ndenje me oxhak bashke me kuzhinen e cila eshte fasade xhami qe ofron pamje te kendshme te natyres, 3 dhoma gjumi te cilat disponojne ajer te kondicionuar, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande.
E mobiluar ne menyre bashkohore. Orientim i favorshem dhe ndricim natyral gjate gjithe dites.🌞

 • Adresa Pishat e Buta Resort, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Qarku i Tiranës

Detaje

Updated on October 21, 2021 at 8:52 am
 • Cmimi: €300
 • Siperfaqe: 160 m²
 • Dhoma Gjumi: 3
 • Tualet: 1
 • Tipi: Vile
 • Statusi: Me Qera
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elena Shahini
 • Elena Shahini
 • +355694478089+355694478089

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €150,000

SHITET VILE 3 KATESHE+500 m² TRUALL,XHAFZOTAJ,DURRES .

 • €150,000
Xhafzotaj, Albania
 • Krevate: 5
 • Tualete: 3
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Vile
Detaje
9 months ago
 • €165,000

SHITET VILE 3 KATESHE ARAPAJ, DURRES.

 • €165,000
Arapaj, Albania
 • Krevate: 6
 • Tualete: 7
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Vile
Detaje
4 months ago
 • €250,000

SHITET VILE 2 KATESHE NE KENETE, DURRES.

 • €250,000
Keneta e Durresit, Albania
 • Vile
Detaje
7 months ago

JEPET ME QERA VILE NE RRUGEN DYTESORE TE PLEPAVE, ARAPAJ, DURRES.

 • €200
Arapaj, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Garazh: 1
 • Vile
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elena Shahini
 • Elena Shahini