JEPET PER QERA KATI I PARE I VILES PRANE GJYKATES SE APELIT SHKOZET, DURRES.

 • €90
Shkozet, Albania

JEPET PER QERA KATI I PARE I VILES PRANE GJYKATES SE APELIT SHKOZET, DURRES.

Shkozet, Albania
 • €90

Përshkrimi

Shpërndaj:

Kati i pare organizohet ne 1 dhome ndjenje bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet.

 • Adresa Shkozet, Albania
 • Qyteti Shkozet
 • Qarku Tirana County

Detaje

Updated on July 25, 2022 at 11:30 am
 • Cmimi: €90
 • Siperfaqe: 80 m²
 • Dhoma Gjumi: 2
 • Tualet: 1
 • Tipi: Shtepi
 • Statusi: Dhene me qera
 • Kati: 1
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj
 • +355695300573

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

Dhene me qera
 • €180

JEPET ME QERA KATI I 3 I NJE SHTEPIE PRIVATE,LAGJA 18,DURRES.

 • €180
Spitalle Qender, Rruga Aleksander Goga, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
1 year ago
Per Shitje
 • €250,000

SHITET VILE 3 KATESHE LAGJA 18, RRUGA AGIMI, DURRES.

 • €250,000
Rruga Agimi, Durrës, Albania
 • Krevate: 5
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 2
 • Shtepi
Detaje
2 years ago
Me Qera
 • €195

JEPET ME QERA KATI I 1 I NJE VILE,PRANE SHKOLLES EFTALI KOCI,DURRES

 • €195
Shkolla Eftali Koci, Rruga Prokop Meksi, Durrës, Albania
 • Krevate: 3
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 months ago
Dhene me qera
 • €245

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE 2+1 .RRUGA KARL TOPIA,PRANE GJYKATES,DURRES!

 • €245
Rruga Karl Topia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Shtepi
Detaje
3 years ago

Compare listings

Compare
Arjan Limanaj
 • Arjan Limanaj