SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE,VOLLGA, DURRES.

 • €740
Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania

SHITEN 2 APARTAMENTE 1+1 PRANE SHKOLLES ITALIANE,VOLLGA, DURRES.

Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania
 • €740

Përshkrimi

Shpërndaj:

Apartamentet organizohen ne nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon.Ndodhen ne katin e 4 te nje pallati cilesor i sapo ndertuar.

 • Adresa Shkolla Italiane, Rruga Mbreteresha Teuta, Durrës, Albania
 • Qyteti Durres
 • Qarku Durrës County

Detaje

Updated on January 14, 2022 at 8:32 am
 • Cmimi: €740
 • Siperfaqe: 72 m²
 • Dhome Gjumi: 1
 • Tualet: 1
 • Tipi: Apartament
 • Statusi: Per Shitje
 • Kati: 4
 • Dhoma Ndenje: 1

Llogaritësi i Kësteve

Monthly
 • Principali & Interesi
%

Kontakte

View Listings
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli
 • +355683218195+355683218195

Enquire About This Property

By submitting this form I agree to Terms of Use

Te Ngjashme

 • €28,000

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE HOTEL PAMEBA, GOLEM ,DURRES.

 • €28,000
Golem, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

JEPET ME QERA DITORE APARTAMENT 1+1 PRANE SHKEMBIT TE KAVAJES,GOLEM,DURRES.

 • €60
Shkëmbi i Kavajës, Durrës, Albania
 • Krevat: 1
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
11 months ago

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PRANE HOTEL FLORIDES ,PLAZH.

 • €165
Rruga Pavarësia, Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualet: 1
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
3 months ago
 • €75,000

SHITET PAPAFINGO 2+1 PERBALLE PICERI ERDOGAN PLAZH, DURRES.

 • €75,000
Rruga Pavaresia, Durrës, Albania
 • Krevate: 2
 • Tualete: 2
 • Dhoma Ndenje: 1
 • Apartament
Detaje
1 year ago

Compare listings

Compare
Elton Kacmoli
 • Elton Kacmoli